«

»

máj 21

Ifjúsági nap és házassági évfordulók gyülekezetünkben

2018. május 19-én ismét ifjúsági napot tartottunk gyülekezetünkben, amelyen ezúttal is részt vettek a Debreceni Egyetemen tanuló külföldi testvéreink is. Így közösségünkben jelen voltak Angolából, Kenyából, Nigériából és Tanzániából is. Az igét Bogonko Benard tanzániai biológus hirdette „Az Isten iránti szeretet” címmel, melynek hangfelvétele meghallgatható a következő oldalon.

Gyülekezetünkben a közelmúltban két házaspárt is köszönthettünk házassági évfordulójuk alkalmából: 2018. május 5-én Tógyer József és felesége Tógyerné Nagy Julianna a 29. évfordulójukat:

Török Péter és felesége Török Péterné pedig 30. házassági évfordulójukat ünnepelték:

Az ifjúsági napról készült galéria megtekinthető az alábbi képek valamelyikére történő kattintással: