«

»

júl 30

Újfehértón járt a Psalmus zenekar

2016. július 22-én érkezett gyülekezetünkbe Erdélyből a Psalmus zenekar. A Józsa Zoltán lelkész testvér vezetésével működő mandolin zenekar két éve alakult a vajdaszentiványi lelkészi kerület fiataljaiból. Gyülekezetünkben már péntek este elkezdték szolgálatukat, amelyet szombaton a délelőtti, majd a délutáni istentisztelet alkalmával is folytattak. Egy missziós program keretén belül szombat este Geszteréden, végül utolsó állomásként vasárnap az Újfehértói Baptista Gyülekezetben is felléptek. Ezúton is szeretnénk megköszönni a Psalmus zenekar szolgálatát, és a felemelő hangulatot, amelyben gyülekezetünket részesítették.

A gyülekezetünkben elhangzott zenei produkciók, költemények és igehirdetések hangfelvételei az alábbi videókon meghallgathatók:

2016. július 22. este
A túlsó part

 

2016. július 23. délelőtt
A gyülekezet

 

2016. július 23. délután
Állj a sziklára!

A fentebbi videókban hallható költemények és zenei szolgálatok külön-külön is meghallgathatók mp3 formátumban a következő fájl letöltését és kicsomagolását követően.